Image

Koparki, koparko-ładowarki oraz ładowarki stanowią jedne z najczęściej wykorzystywanych maszyn w budownictwie. Ich eksploatacja każdego dnia jest bardzo wysoka! Każdy właściciel firmy budowlanej zdaje sobie sprawę, jak ważne jest ich bezawaryjne działanie. Każdy przestój w pracy budowlanej generuje bowiem duże straty dla firmy i niekorzystnie wpływa na jej wizerunek. Wychodząc naprzeciw potrzebom wymaganiom naszych klientów, oferujemy części do ww. maszyn. Wszystkie oferowana przez nas części wykonane są z najlepszych dostępnych na rynku materiałów.

Remont łyżek do koparek i ładowarek

Masz problem z łyżką w swoim sprzęcie budowlanym?

Zapraszamy do nas, w szybki i fachowy sposób pozbędziemy się Twojego problemu.

 Oferujemy różnego rodzaju usługi regeneracyjne mające na celu przywrócenie pełnej sprawności łyżki m.in. :

  • Naprawa lub wymiana lemiesza
  • Wymiana lub regeneracja zębów
  • Wykonywanie wstawek w uszkodzonych elementach
  • Usługi spawalnicze
  • Wymiana uszkodzonych lub zużytych elementów
  • Odbudowa uszkodzonych łyżek
  • Napawanie otworów
  • Modyfikacja i wzmacnianie łyżek

Wycinanie elementów z blachy Hardox (CIĘCIE Z BLACHY HARDOX)

Priorytetem naszych działań jest zadowolenie Klienta. Aby to osiągnąć, musimy oferować wyłącznie części najlepszej jakości.​ ​Zajmujemy się cięciem różnych elementów z blach hardox. Wykonujemy m.in.: lemiesze, płyty międzyzębne oraz ​okładziny kruszarek TESAB 623.
Prawidłowe funkcjonowanie maszyn budowlanych zależy przede wszystkim od rodzaju i stanu poszczególnych jej części. W naszej ofercie znajdują się lemiesze trudnościeralne ze stali hardox i płyty międzyzębne o dowolny rozmiarze cięte na dowolnym wymiar według indywidualnej potrzeby klienta z gotowych profili o twardości 500HB. Lemiesze te stosuje się w produkcji i regeneracji łyżek do koparek, ładowarek i koparko-ładowarek.

Image

WYTACZANIE OBUDOWY GNIAZD ŁOŻYSKOWYCH DO KRUSZAREK

Kruszarki znajdują coraz szersze zastosowanie w różnych branżach. Kruszenie odpadów to jedna z metod stosowanych w celu uzyskania surowców do ponownego przetworzenia Bez względu na rodzaj kruszarki wszystkie te urządzenia posiadają jednak podobne części konstrukcyjne, czyli elementy robocze (kruszące), elementy napędowe, elementy zabezpieczające przed przeciążeniem oraz korpus. Dlatego tak ważna jest prawidłowa eksploatacja sprzętu.

W naszej ofercie posiadamy wyspecjalizowane maszyny dzięki którym jesteśmy w stanie odbudować (zregenerować ) gniazda łożyskowe znajdujące się w kruszarkach.

Zapraszamy do kontaktu

Śruby o dowolnych rozmiarach

Mocujące szczęki m. in w kruszarkach Metz, Nord Berg LT 95. 

Zapraszamy do kontaktu

Ponadto wykonujemy

Wytaczanie szczęk do kruszarek, naprawa,

Gumowanie oraz naprawa bębnów napędowych do taśmociągów.

Naprawy silników DISLA do koparek Volvo, ładowarek

Koła zębate przekładni zwalniającej płuczka dwu wałowa POWERSCRUB 120R.

Śruby o dowolnych rozmiarach mocujące szczęki m. in w kruszarkach Metzo

Nord Berg LT 95